Page Notifications (2.0.6) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Back
mr: मागे
