Page Notifications (2.0.6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Back
my: နောက်သို့
