Page Notifications (2.0.6) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Back
ru: Назад

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Token
ru: Токен

en: Tabs
ru: Вкладки

en: General configuration
ru: Основная конфигурация
