Page Notifications (2.0.7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj
