Page Notifications (2.0.8) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Tabs
cs: Záložky
