Page Notifications (2.0.8) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: E-Mail
da: E-mail

en: Token
da: Symbol

en: Tabs
da: Faner

en: General configuration
da: Generel konfiguration
