Page Notifications (2.0.9) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Back
de: Zurück

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: General configuration
de: Allgemeine Konfiguration

en: No records found
de: Keine Einträge gefunden

en: That e-mail address is not valid.
de: Diese E-Mail-Adresse ist nicht gültig.
