Page Notifications (2.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Back
be: Назад
