Page Notifications (2.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Back
vi: Trở lại
