Page Notifications (2.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Back
eu: Itzuli

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Tabs
eu: Fitxak
