Page Notifications (2.1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Tabs
ne: ट्याबहरू
