Page Notifications (2.1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Tabs
sk: Záložky
