Page Notifications (3.0.3) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Next
rm: dalunsch

en: Submit
rm: rangaziun

en: Operations
rm: acziuns

en: Back
rm: turnà

en: Tabs
rm: cursur
