Page Notifications (3.0.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Back
nn: Attende
