Page Notifications (3.0.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి
