Page Notifications (3.0.4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: Tabs
uk: Вкладки

en: General configuration
uk: Загальні налаштування

en: No records found
uk: Записів не знайдено
