Page Notifications (3.0.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Back
pt: Voltar

en: Node Title
pt: Título do nó

en: Tabs
pt: Separadores

en: General configuration
pt: Configuração geral

en: This message will show when recaptcha validation is incorrect.
pt: Esta mensagem irá aparecer quando a validação do recaptcha estiver incorreta.
