Page Popup (2.0.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Weight
ar: الوزن

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Condition
ar: شرط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
