Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Active
nl: Actief

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Inactive
nl: Inactief

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Top left
nl: Linksboven

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Choose layout
nl: Lay-out kiezen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Message body
nl: Bericht body

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde
