Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
