Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Active
sk: Aktívny

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Condition
sk: Podmienka

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Choose layout
sk: Zvoliť rozloženie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Message body
sk: Telo správy
