Page Popup (8.x-1.1-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Active
bs: Aktivan

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
