Page Popup (8.x-1.1-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Weight
fi: Paino

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Active
fi: Voimassa

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Choose layout
fi: Valitse ulkoasu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Message body
fi: Viestin sisältö

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus
