Page Popup (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Active
af: Aktief

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.
