Page Popup (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
