Page Popup (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Weight
ca: Pes

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Active
ca: Actiu

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Condition
ca: Condició

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Choose layout
ca: Selecciona la disposició

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat
