Page Popup (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
