Page Popup (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Active
et: Aktiivne

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Inactive
et: Passiivne

en: Condition
et: Tingimus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus
