Page Popup (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Active
km: សកម្ម

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
