Page Popup (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Center
vi: Giữa

en: Name
vi: Tên

en: Font Size
vi: Cỡ chữ

en: Background Color
vi: Màu nền

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Top left
vi: Trên trái

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Choose layout
vi: Chọn cách bố trí

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Right
vi: Trên phải
