Page Popup (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Active
ast: Activu

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
