Page Popup (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Weight
cs: Váha

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Active
cs: Aktivní

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Condition
cs: Podmínka

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Top left
cs: Horní levý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti
