Page Popup (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Weight
hr: Težina

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Active
hr: Aktivno

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
