Page Popup (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Weight
is: Vægi

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: About
is: Um
