Page Popup (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Active
ku: چالاکە

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە
