Page Popup (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Active
sl: Aktiven

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
