Page Popup (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
