Page Popup (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔

en: Condition
ur: شرط
