Page Popup (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Weight
da: Vægt

en: Center
da: Centreret

en: Name
da: Navn

en: Font Size
da: Skriftstørrelse

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Active
da: Aktiv

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Condition
da: Betingelse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Choose layout
da: Vælg layout

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Message body
da: Meddelelsesbrødtekst

en: Popup Settings
da: Indstillinger for Popup

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse
