Page Popup (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Weight
he: משקל

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Active
he: פעיל

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Condition
he: מצב

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
