Page Popup (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Weight
ru: Вес

en: Center
ru: Центр

en: Name
ru: Название

en: Font Size
ru: Размер шрифта

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Active
ru: Активно

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Condition
ru: Условие

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Choose layout
ru: Выбор макета

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Message body
ru: Тело сообщения

en: Popup Title
ru: Всплывающий заголовок

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Visibility Condition
ru: Условие видимости
