Page Popup (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Condition
sr: Услов

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
