Page Popup (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Weight
lv: Svars

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Active
lv: Aktīvs

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Message body
lv: Vēstules saturs
