Page Popup (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Choose layout
bo: བཀོད་པ་གདམ་གསེས།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
