Page Popup (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Condition
gu: શરત

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: About
gu: વિશે
