Page Popup (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Condition
ka: პირობა
