Page View Counter (1.1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Time
de: Zeit

en: View
de: Ansicht

en: View Count
de: Anzahl Betrachtungen

en: Counter
de: Zähler

en: Class
de: Klasse

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: Others
de: Andere

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: Class attribute
de: Klassen-Attribut
