Page View Counter (1.1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Counter
hu: Számláló

en: Class
hu: Osztály

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Others
hu: Továbbiak

en: Class attribute
hu: Osztálytulajdonság
