Page View Counter (1.1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Time
it: Data e ora

en: View
it: Visualizza

en: Counter
it: Contatore

en: Class
it: Classe

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Class attribute
it: Classi da aggiungere
