Page View Counter (1.1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Authored on
ast: Autoría en
